Tez Canlı Sohbet

Tez Canlı Sohbet

87 / 100 SEO Puanı

Tez Canlı Sohbet Odaları

Tez canlı sohbet eden insanlara mutlaka rastlamışsınızdır. Gerek gündelik hayatımızda gerekse, sanal chat odalarında bu tür insanlar oldukça fazladır. Öncelikle tez canlı insanları tanımlayalım, nedir bu tez canlı insanın özellikleri? Tez canlı insanlar bir işin hemen olmasını isterler, asla beklemeye tahammülü yoktur. Benim de yakın zamanda böyle tez canlı bir arkadaşım oldu.

Arkadaşın ismini burada vermeyeceğim, arkadaş derken yaşça benden epey küçük bir kardeşimiz. Müşterek yaptığımız işler var, bu kardeşimiz hemen sorar abi burası ne zaman olacak, abi bu böyle mi kalacak, abi niye böyle oldu. Hay abin batmasın bi dur kardeşim, bi nefes al. Bizi sıkboğaz etme, bir işi yapacağımızı taahhüt ettiysek en iyisini yapmaya çalışırız. Ne kadar sabırsızsın yahu kardeşim daha elektrik icat edilmemiş, sen diyorsun ki bana ampul lazım, peki elektrik olmadan ampulu nereye takacağız?

Tez Canlı Chat Odaları

İstanbul Sohbet odalarını açarken yönetim ekibi olarak aldığımız kararlardan birisi de; tüm insanları kucaklamak, ayrıştırmamak ve ötekileştirmemekti. Bu meyanda tez canlı insanları da dışlamak olmazdı. Elbette tez canlı insanların da diğer insanlar gibi tez canlı sohbet etmeye hakkı var. Sevgili tez canlı kardeşim chat odalarımızda istediğin kadar tez canlı sohbet yapabilirsin. İstediğin kadar derken elbette bunun da bir sınırı, hududu var. Tez canlılık yaparken diğer insanların hakkına ve hukukuna riayet etmen vazgeçilmez kurallarımızdan dır.

Tez Canlı Olmak Bir Hastalık mıdır?

Tez canlı olmak bir hastalık diyemeyiz. Çünkü her insanın doğuştan itibaren farklı fıtratları vardır. Tez canlılık veya diğer adıyla sabırsızlık da bunlardan biridir. Fakat aceleci olmak, yanlış yollara sapmaya, hata yapmaya yol açar. Bu konuda bir çok atasözü ve ünlü düşünürlerin sözleri mevcuttur. Bu sözlere de aşağıda yer veriyoruz.

Acele eden ya hata yapar yahut hataya yakın olur. (Abdülkadir Geylâni)

Aceleci sinek, süte düşer. (Kaşgarlı Mahmud)

Tencereyi bile ocakta yavaş yavaş ustaca kaynatmak gerekir. Delice kaynayan tencerenin pişirdiği yemekten hayır gelmez. (Hz. Mevlana)

Acele etme, ama tembellikte etme. (Goethe)

Acelecilik el keser, gevezelik dil. (Cahit Zarifoğlu)

Dikkat ve temkinli hareket etmek Allah’tan, acele etmek ise şeytandandır. (Hz Muhammed S.A.V)

Güneşin doğuşundan batışına kadar acele edenler, uzun yaşamazlar. (Çin Atasözü)

Acelecilik, her işte hatayı getirir. (Heredot)

Acelecilik, yavaşlatır. (İngiliz Özdeyişi)

1 thought on “Tez Canlı Sohbet”

  1. Sayin Kara abi gercekden sizin bu makale stillerinize hayranim acikcasi:) Sunucularda ne yasaniyorsa bunlari dile getire biliyorsunuz , kaliteli ve profosyonel bir sekilde bizlere sunuyorsunuz , gercekden yapmis oldugunuz calismalarinin ve basarilarinizin devamini dileriz. istanbulburada sohbet odalari olarak aramizda olmaninin mutlulugunu yasiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir