Sohbet Odaları

Sohbet Odaları

81 / 100 SEO Puanı

Sohbet Odaları ve Chat Tutkusu

Sohbet odaları bir çok insana ev sahipliği yapmaktadır, insanların online olarak değişik arayışlara girdiği yerlere verilen bir isimdir. Bu chat odalarına giren insanlar ya sevgi arıyordur, ya ilgi çekici bir konu hakkında fikirlerini beyan etmek istiyordur, ya da sosyal yöndeki eksikliğini bu odalar sayesinde gidermeye çalışıyordur. İstanbulburada.Net ekibi olarak insanların bu arayışlarına çare olmak için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Diğer kullanıcılarla hızlı bir iletişim ağı kurmanız, kendinize yeni arkadaşlıklar ve ilişkiler edinmeniz için sürekli kendimizi yenileme çabalarındayız.

Güvenli Sohbet Odaları

Son derece güvenli odalarımızda kişisel bilgileriniz Adli merciiler haricinde asla üçüncü şahıslarla paylaşılmaz. Fakat yine de bir çevrim içi sohbet sitesine girerken dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Sohbet sitelerine giren insanlar bilgilerine başkalarının erişmesinden nefret ederler, buna ben de dahil. Bir yandan sohbet ederken, diğer yandan acaba beni bulabilirler mi, ev adresime ulaşabilirler mi, telefon numaram ellerine geçer mi diye kuşkular ve vesveseler içimizi yer kemirir. Her şey size bağlı sevgili kullanıcılar, karşıdaki insanın yaldızlı söz ve yazışmalarına aldanır, kişisel bilgilerinizi paylaşırsanız başınız beladan kurtulmaz.

Sohbet Odaları Ekibi Olarak Sizleri Uyarmak Asli Görevimiz

Her makalemde tekrar tekrar sizleri uyarıyorum. Asla yetkili bile olsa hiç kimseyle bilgilerinizi paylaşmayınız. Bunları söyleye söyleye dilimizde tüy bitti, ama maalesef bazı arkadaşlar uyarı ve ikazlarımızı görmezden geliyor. Başlarına türlü çeşit belalar alıyorlar. Hemen yaşanmış bir örnek verelim; bir bayan kardeşimiz sohbet odalarında bir hemcinsiyle tanışmış, telefon numarası alıp vermeler, watsapptan resim göndermeler falan filan, tabi bazı özel resimler de var. Karşıdaki kişi bu kardeşimizin gönderdiği resimleri erkek arkadaşlarına göndermiş, kanalda kızılca kıyamet kopuyor. Yahu kardeşim resimlerinizi başkalarına göndermeyin, hemcinsiniz değil kim olursa olsun.

Ne Yapabiliriz?

Sonra gelmiş bana soruyor “Abi Ne Yapabiliriz” hiç bir şey yapamazsın. Sen resimlerini göndermeden önce bana sordun mu? Hayır sormadın, o halde şimdi de bana bir şey sorma, hayırdır ben lüzumsuz işler müdürü müyüm? Madem bir halt yedin kendi pisliğini kendin temizle. Arkadaşlar bazen makalelerde sert ifadeler kullanıyorum. Neden? kalıcılığı ve akılda kalmayı sağlasın diye. Bazıları işi daha da ileriye götürüyor, daha tanışalı iki gün olmuş buluşmaya karar veriyor. Adam diyor ki; Belgrad Ormanlarına gelir misin? Orası daha güzel tenha! Yahu kızım senin ne işin var Belgrad Ormanlarında anlasana adam niyeti bozmuş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir