Şımarık Sohbet

Şımarık Sohbet

87 / 100 SEO Puanı

Şımarık Sohbet Odaları Simarik.Net

Şımarık sohbet odaları açıldı. Hayırlara vesile olsun, şımarık sohbet odalarında her türlü şımarıklığı yapabilir ve iyice şiberebilirsiniz. Şımarık sohbet odalarına en fazla kimler gelir diye soracak olursanız, başta anne ve babasının terbiye edemediği asi ruhlu gençler, babadan dolayı zengin olan züppe insanlar, hayatında hiç yokluk veya zorluk görmemiş insanlar rağbet eder. Sizler de biraz şımarıklık yapmak, hayatın sıkıcı ortamından uzaklaşmak istiyorsanız, simarik.net sohbet odalarına uğrayabilirsiniz.

Bu tür sohbet odalarında hiç bir kural bulunmamaktadır, çünkü yöneticileri şımarıktır, bu yüzden kullanıcılara yönelik hiç bir kısıtlama bulunmamaktadır. Gücünüz ve enerjiniz yettiği ölçüde istediğiniz kadar şımarıklık yapabilirsiniz. Şımarmak herkesin hakkı diye düşünüyorum ama bunun da bir ölçüsü olmalı, abartmadan şımarmalı. Bazen ummadığım insanların birden bire şımardığını görüyor ve şaşırıyorum, çocukluğunda ve gençliğinde son derece efendi ve ağırbaşlı olan insanlar bile sonradan şimarabiliyorlar. Ya parayı buluyorlar ya da yetki sahibi oluyorlar ve bozuluyorlar. Ama karakteri sağlam olan, aileden iyi terbiye almış bir insan asla şımarmaz. Çünkü bir laf var “Asıl Azmaz, Bal Kokmaz, Kokarsa Ayran Kokar, Onun Aslı Yoğurttur.”

Sohbet odalarına takılan bazı arkadaşların şımarık halleri beni ziyadesiyle üzmeye başladı. Kendi kendime soruyorum yav aslan gibi çocuktu bu şimdi neye şımardı? Önceden elindeki ekmeği ikiye bölen arkadaş şimdi bizi görünce burnunu kıvırıyor. Eğer siz de arkadaşınızın veya yakınlarınızın şımarık bir dünyaya doğru yol aldığını düşünüyorsanız, panik yapmayın, bırakın bir müddet devam etsinler.

Şımarıklık Konusunda Sınırlar Koymaya Başlayın

Sohbet odası görevlilerine çok iş düşmektedir. Şımarıklık ve tavizin sonunun nereye varacağını asla kestiremezsiniz. O yüzden iş işten geçmeden global sohbet odalarında fazla şımaran yeni yetmelere bir set koymaya başlayın. Kurallarınızı ve kırmızı çizgilerinizi belirtin. Bu çizgilerin dışına çıkanları odalardan süratle uzaklaştırın. Ben askerlik mesleği gibi katı ve kuralcı, yüzlerin gülmediği bir ortamdan geldiğim için Şımarık ve kendini beğenmiş tiplere hiç iyi gözle bakmadım ve sevmemde. Benim yanımda olacaksanız şımarmayın, lakayıt davranmayın, ağzınızı yaya yaya gülmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir