Istanbul Sohbet

İstanbul Sohbet Odaları

87 / 100 SEO Puanı

İstanbul Sohbet Chat Odaları

İstanbul Sohbet odaları sitemiz yayın hayatına başladı. Sevgili İstanbullu hemşerilerim. Boş zamanlarınızda vakit geçirmek, yeni kişilerle tanışmak, günün yorgunluğunu atarken tanıştığınız kişilerle ortak konularda buluşmak yaşantınıza renk katacaktır. Nerede ve nasıl yaşadığını bilmediğiniz, yolda karşılaşsanız bile tanımayacağınız insanlarla sohbet odalarında görüşmeniz mümkündür. Chat odalarındaki kişiler hep bir gizemli görünürler. Bazen sizi dinlerler, bazen dinlemezler. İstanbulburada.Net odalarımızda vaktin nasıl geçtiğini anlayamazsınız. Chat odaları her zaman suistimal edilmeye meyyal olsa da yine de gizemini ve popülerliğini korumaktadır. Genel olarak sohbet odalarına gelen insan profillerine baktığımızda, toplum tarafından itilip kakılan, içine kapanık, utangaç, kendini ifade etmekte zorluk çeken bireylerin rağbet ettiği yerler olarak görünmektedir.

İstanbul Sohbet Mobil

İstanbulburada.Net mobil sohbet odaları; her yaş ve kesimden insanların rahatlıkla girip-çıktığı ve yazılı sohbet etmekten haz aldığı bir mekan haline gelmiştir. Her yaş derken elbette sitemize girerken yaş sınırı vardır. 18 yaşından küçük bireylerin gelmesi kesinlikle yasaktır. Bu nedenle doğacak zararlardan asla yönetim ekibimiz sorumlu tutulamaz.

Bu siteyi açmaktaki asıl gayemiz; başta İstanbul olmak üzere Tüm illerden gelen ziyaretçileri aynı sohbet odasında buluşturmak ve birlik beraberliği tesis etmektir. Sevgili kardeşlerim; günlük sıkıntılarınızı, dertlerinizi, neşelerinizi, kederlerinizi anlatarak diğer kullanıcılardan tavsiyeler alabilirsiniz. Fakat bir parantez açmak istiyorum; asla kişisel ve mahrem bilgilerinizi yönetim ekibinden biri dahi olsa kesinlikle paylaşmayın.

Değerli kullanıcı; dikkat etmeniz gereken bir diğer konu da; sohbet odalarımız içerisinde dil, din, ırk, mezhep ayrımı yapmamanızdır. Ayrıca kısır siyasi tartışmalar ve polemiklerden uzak durmalısınız. Bu siteyi kurmamızdaki amaç kalıcı arkadaşlıklara ve güzel yazışmalara yardımcı olmaktır.

Temiz Dostluklar ve Kaliteli İstanbul Sohbet

Tamamen iyi niyetli ve halisane duygularla açtığımız bu sohbet sitesinde, eğer kendini güzelce ifade edebilirsen, kalıcı dostluklara, kardeşliklere, aşka, hatta evliliklere kadar ulaşabilirsin. Bazen sohbet odalarımıza kendini bilmez, dengesiz insanlar da gelebilmektedir. Sonuçta sohbet odamızın kapısından içeri giren kimsenin huyunu, suyunu bilme gibi bir şansımız bulunmamakta.

Bu tür kişilerle sohbet etme zorunluluğun yoktur. Özel odalarda “Engelle” butonuna basmak suretiyle, size yazmasını rahatlıkla engelleyebilirsiniz. Sizleri rahatsız eden kullanıcıları yönetim ekibine bildirmeniz halinde en sert tedbirlerin alınacağından şüpheniz olmasın. Amaçlar iyi, niyetler halis olduğu takdirde sohbet sitelerinden bir çok faydalar sağlayacağınızdan eminim.

Bir çok kişi gündelik hayatında A-sosyal, sıkılgan, utangaç, çekimser, iki lafı bir araya getiremeyen bir profil çizse de, İstanbul sohbet odalarımıza geldiklerinde adeta bülbül gibi şakımaktadırlar. Çünkü karşılarında onları gören, seslerini duyan hiç kimse yoktur. Bu nedenle sohbet odalarımız bu tür insanlar için bulunmaz bir nimettir. Bu nimeti iyi değerlendirelim, suistimal ve kötüye kullanımdan kaçınalım.

1 thought on “İstanbul Sohbet Odaları”

  1. Bende bir istanbullu olarak acmis oldugunuz bu güzel sohbet odalari ni takip etmekdeyim ve basarilarinizin devamini diliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir