Huzurlu Sohbet

Huzurlu Sohbet Odaları

87 / 100 SEO Puanı

Huzurlu Sohbet

Huzurlu sohbet odaları sizler için açıldı sevgili chat seven kardeşlerim.  Gönlünde bir türlü huzur bulamadıysan, gerçek hayatta huzuru yakalayamadıysan, mutla İstanbulburada.Net sitemize de bir göz atmanı tavsiye ediyorum. Muhakkak ki sana huzuru, sevgiyi, saygıyı en üst düzeyde sunmaya gayret edeceğiz. Monoton bir yaşam tarzın varsa huzur seni durup dururken kucaklamaz, çünkü insanın yaşama tutunma gayreti buna izin vermez. İnsan bu evrende sadece olmak için değil yaşamak için bulunmaktadır.

Dolayısıyla her insanın huzurdan bahsedebilmesi için öncelikle kendi özelliklerini keşfetmesi lazımdır. Mümkün mertebe endişelerinizden uzak durun, insanları gönül gözü ile sevmeye gayret edin ki huzura erenlerden olasınız. Huzurlu sohbet edebilmenin bir diğer yönü, karşıdaki kişi ile anı paylaşabilmektir. Çünkü huzur kişinin bütün duygularını dengede tutan ve yoğun şekilde kullanılmasını sağlayan bir duygudur. Huzur kişilere göre göreceli bir kavramdır, herkes huzuru farklı farklı tarif eder.

Kimisi huzur sessizliktir der, kimisi dağ başında veya ıssız bir adada yaşamaktır der. Kimisi gözlerden uzak, toplumdan uzak yaşamaktır der. Huzur ve mutluluk aslında kardeş gibidir. Bu makaleyi yazarken odaya kardeşim girdi. Ona sordum huzur nedir? Hemen cevap verdi, huzur bekar olmaktır. Hayatta yaşanan çelişkiler ve gel gitler huzurun dozunu ayarlamada önemli bir rol oynar, bazı olaylar insanı mutsuz ve huzursuz eder. Bence huzur tüm huzursuzluklardan bir şekilde arınma çabasıdır. Huzurlu olmak dingin olmaktır, sakin olmaktır. ALLAH sevgisini içinde taşımaktır, ailesini ve çocuklarını, işini, aşını, mesleğini sevmektir. Her şeye pozitif yaklaşabilmektir huzur.

 Huzurlu Sohbet ve Chat

Sohbet odalarında huzurlu sohbet olgusundan bahsetmek tamamen hayal ürünüdür. Ben falanca sohbet sitesine gittim chat yaptım huzur buldum demek sadece kendini kandırmaktır. Buralarda huzur arayanlar, kurumuş gölde balık tutmaya çalışanlara benzerler. Her kafadan bir sesin çıktığı, desteksiz ve mesnetsiz yazışmaların yapıldı bir sohbet ortamında bana huzurdan bahsetmeyin çok komik oluyorsunuz. Çünkü bu sohbet sitelerinde yapılan yazışmalara sohbet denilemez. Sohbet sadece canlı ve gerçek hayatta kişilerin yüzünü kendi baş gözünle görerek, sesini duyarak yapılan sohbetlere sohbet denilir. Dolayısıyla huzurlu sohbet kelimesi sadece bir faraziyedir ve amaç tamamen web sitesine trafik çekmekten öte değildir. Huzur arıyorsan git ailenle birlikte ol kardeşim. Buralarda sana huzur yok!

1 thought on “Huzurlu Sohbet Odaları”

  1. Huzurlu sohbet gercekden bu zamanda aradiklari tek sey diye dusunuyorum sohbet odalarinizi takip eden birisi olarak seviyeli ve disiplinli bir yer olduguna kanaat getirdim ve herkese oneririm basarilarinizin devamini dilerim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir