Gurbet Sohbet

Gurbet Sohbet Odaları

87 / 100 SEO Puanı

Gurbet Sohbet Odaları

Gurbet Sohbet Odaları, Devlet ve Hükümet erkanının katılımıyla muhteşem bir törenle hizmete açıldı sevgili okurlar. İstanbulburada.Net yönetim ekibi olarak, gurbetçilerimizin kanayan yaralarını sarmak, ecnebi illerinde vatan hasretiyle inim inim inleyen gurbetçilerimizi, temiz, nezih, kaliteli, seviyeli sohbet odalarına kavuşturmak amacıyla yönetim kurulu başkanımız çok değerli Linux’un himmet ve teveccühleriyle çalışmalara başladık. Bildiğiniz gibi gurbetlik zordur, gurbet acıdır, gurbet özlemdir, gurbet garipliktir. Sevgili gurbetçi kardeşim vatan özlemini bir nebze de olsa giderebildiysek ne mutlu bizlere. Gerek gurbetçilerin birbiri ile tanışıp kaynaşması, gerekse gurbette yaşayan vatandaşlarımızın Türkiye’deki vatandaşlarımızla buluşması için böyle bir projeyi hayata geçirmenin kıvancını yaşıyoruz.

Gurbetçiler İle Chat Yap

Gurbetçi Türk vatandaşlarımız için özel tasarladığımız gurbet sohbet odalarına Tüm Avrupa’dan, özellikle; Almanya, Avustralya, Hollanda, Danimarka ve İsviçre gibi ülkelerden yoğun katılım olduğu gözlenmektedir. Sadece İstanbul burada demiyoruz, tüm Avrupa burada diyoruz. Binlerce kişiyi aynı odalarda buluşturduk ve buluşturmaya devam ediyoruz. Bu sayede Türkiye’nin en saygın ve sevilen chat sitelerinden birisi olma yolunda hizle ilerliyoruz. Gurbette yaşamanın zorluklarını en iyi gurbetçi kardeşim bilir. Bizler ne desek hava civa olur. Her yaştan ve cinsten yüzlerce gurbetçinin doldurduğu özel mobil sohbet odalarında sizleri farklı sürprizler, hediyeler beklemektedir. Radyo kanalınızda o an yayında olan Dj’lerimizden sevdikleriniz için istek isteyebilir, oyun kanallarınızda zeka seviyenizi zorlayabilirsiniz. Ayrıca oyun kanallarında birinci olan üyelere yönetim kurulu başkanımız Linux beyefendi tarafından çeşitli ödüller takdim edilecektir.

İstanbulburada.Net – Gurbet Sohbet Odaları

Siz değerli gurbetçilere ve yurdum insanına bir ay gibi parlayan, son derece hızlı, mobil uyumlu, seviyeli bireylerin takıldığı, günün her saati canlı ve heyecanlı sohbet odalarımız sizleri bekliyor. Gurbet ellerde gariplik ve yalnızlık çeken değerli hemşerilerim. Biliyorum özlem çok zor, fakat chat odalarımız sayesinde kendinizi vatan topraklarında hissedebilir, yakınlarınızla online canlı olarak sohbet etmenin zevkini yaşayabilirsiniz. Gurbet’in ne kadar zor olduğu, şairlerimizin, edebiyatçılarımızın dizelerine rastlamış, bu konuda çok türküler yakılmıştır. Bunlardan en çarpıcı olanı Köln Bülbülü diye anılan sanatçımız Yüksel ÖZKASAP hanım efendidir. Buradan ona da selamlarımı, sevgilerimi yolluyor ve ellerinden öpüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir