Geyik Sohbetleri

Geyik Sohbetleri

81 / 100 SEO Puanı

Sohbet Chat Odalarında Geyik Sohbetleri

Geyik Sohbetleri denilince akla ilk olarak İstanbulburada.Net sitemiz gelmektedir. Çünkü en geyik sohbetler sitemizde yapılmaktadır. Şamatanın, desteksiz atıp tutmanın, eğlencenin yeni adresine hoş geldiniz değerli dostlar. Zaten chat odalarımızın kurulma amacı da insanların rahat bir şekilde kendilerini ifade etmeleridir. Bu konuda Ahlak ve Adab-ı Muaşeret kurallarına dikkat edildiği taktirde sizleri engelleyecek hiç bir çalışmamız yoktur.

Zaten bir çok kişi sohbet sitemizde son derece rahat ettiğini, eğlendiğini, stres attığını söyleyerek teşekkürlerini arz etmektedir. Fazla kendinizi kasmanıza gerek yok. Dün bir ağabeyimiz kendisine selam verilmediğini veya selamının alınmadığını beyan ederek ortalığı birbirine kattı. Aman bir nazlar, serzenişler, sinirli hareketler vs. Yahu güzel abim kimse senin selamını almak zorunda değil ki; neden bu kadar kafana takıyorsun. Burası chat kanalı yokuştan aşağı sür gitsin, yahut boş koy gitsin. Ah be benim kurtbeyli abim ahh. 

Geyik Sohbetleri Nedir? Nerelerde Yapılır?

Öncelikle geyik sohbetleri nedir bunu açıklamaya çalışalım. Geyik sohbeti asgari 3, azami 10 kişinin bir araya gelmesi ile ortaya çıkan, uçuk kaçık, neşe dolu söyleşilerin yapıldığı sohbete verilen argo bir isimdir. Yani anlayacağınız bu terim bir sokak jargonudur ve argo sınıfına dahil edilir. Bu tür sohbetlerde çok fazla bir entellektüel boyut yoktur, nasıl ki bir topa gelişine vuruyorsan, bu sohbete de öyle başlarsın.

Hiç bir sınır ve ölçü tanımayan bu tür sohbetlerde bel altı dahil her türlü muhabbet yapılır. Kısaca boş muhabbet de diyebiliriz, zaten TDK’da bunu “Boş Muhabbet” olarak tanımlamıştır. Bir rivayete göre bu tabir şöyle ortaya çıkmıştır; soğuk havalarda birbirine yaklaşan geyiklerin kafa kafaya vererek ağızlarını sürekli oynatmasından mütevellit meydana gelmiştir.

En Güzel Geyik Sohbetleri

Geyik muhabbetlerinin en koyu yapıldığı yerler kahvehanelerdir. Bu yüzden şairimizin de dediği gibi; “Gönül Ne Kahve İster, Ne Kahvehane, Gönül Sohbet İster Kahve Bahane”. Evet sevgili arkadaşlar Geyik sohbeti sırf erkeklere yönelik bir tabirdir. Kadınların geyik muhabbeti yaptığına pek şahit olmadım, veya yapıyorlar sa da bana hissettirmediler. Geyik Sohbetleri asla eğitici ve öğretici değildir, size hiç bir şey katmazlar. O yüzden bu tür muhabbetlerin yapıldığı sohbet ortamlarından uzak durmanız gerekir.

Boş ve avare insanların takıldığı kahvehanelerde en kral geyik sohbetleri yapılır, bu tür muhabbetleri yapmanız için eğitimli veya kültürlü olmanıza hiç gerek yok. Aklınıza gelen her şeyi kakara kikiri yaparak söyleyebilirsiniz. Çünkü konuşulan konular hiç bir uzmanlık alanını gerektirmez. Geyik sohbetleri sadece insanlar arasında yakınlaşmayı ve duygusal bağlar kurmayı kolaylaştırır. Eğer sıkıntı ve derdiniz varsa o an unutur gidersiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir