Çılgın Sohbet

Çılgın Sohbet

82 / 100 SEO Puanı

Çılgın Sohbet Odaları

Çılgın Sohbet odalarına hoş geldiniz sevgili deli kardeşlerim. Çılgın sohbet odaları, sadece bu dünya ve yaşam formlarına aykırı bakış sergileyen hafiften balataları sıyırmış kardeşlerimiz için özel olarak açılmış odalardır. Bu chat odalarında deliler gibi sohbet edebilir, istediğiniz kadar çıldırabilirsiniz. Bu odaların en önemli özelliği yönetici ve moderatörlerin bu çılgın sohbetlere karışmamasıdır.

Öncelikle çılgın yani deli ne demektir onu biraz açalım istedik. Çılgın insanın davranışları veya söylemleri önceden tahmin edilemez. Aniden farklı konularda konuşabilir, alakasız olmayan konuları birbirine bağlayabilir. Bizlerden çok farklıdır bu çılgın arkadaşlarımız. Bazen siz bile o anki ruh halinize bağlı olarak çıldırıp saçma sapan şeyler yazabilir veya konuşabilirsiniz. Yahut herkesin deli olduğunu da düşünebilirsiniz. Bazen balataları sıyırmış, rayından çıkmış şahsiyetlerle zaman geçirirken kendinizi daha iyi hissettiğiniz anlar olmuştur.

Çılgın Sohbet ve Tuhaf İnsanlar

Ben şahsen tuhaf görünüşlü ve tutarsız insanlarla garip bir iletişim kurma şansım var, bu tür insanlar bir şekilde bana kendilerine yakın olduğumu hissettiriyor. Çılgınlarla sohbet ederken tek yapmanız gereken onları biteviye dinlemektir. Çünkü her birimizin kendine ait bir dünyası var. Bizler sohbet ederken, diğer çılgın arkadaştan dünyanın katmanları hakkında bilgiler alabiliriz. Bu tür sohbetlerde karşı tarafı sonuna kadar dinlemek gerektiğini sizlere hatırlatıyorum.

Evet, birçok kez ben de bu tür çılgın, deli insanlara denk geldim. Bir tanesi mesai arkadaşım Bitlisli bir bayandı. Yaklaşık 11 sene önce İzmir İl Jandarma Komutanlığı Trafik şubesinde çalışırken bu bayan bana döndü dedi ki “Mehmet Bey Duyuyor musun” dedi. Neyi duyuyor muyum Serpil hanım dedim. Yan odadakiler benim hakkımda dedikodu yapıyorlar dedi. Kulaklarımı kabarttım öyle bir şey yok, kızcağız hafiften balataları sıyırmış tabi.

Bu garip olaylar zinciri bir müddet devam etti, sonra benim tayinim Erzincan’a çıktı. Sonrasında bu kızcağıza ne oldu bilmiyorum, ALLAH yolunu açık etsin inşallah, ALLAH şifasını versin amin. Bazen bu tür insanlar tedaviyi de reddediyorlar, hasta olmadıklarını, normal olduklarını iddia ediyorlar. Aslında komiklik olsun diye anlatmadım, yani gülünç bir mesele olmadığı aşikar, hepinizin başına gelebilir.

Biraz saçma ve çılgın bir makale oldu ama, benim gibi bir çılgından da ancak bu beklenir diye düşünüyorum. Çünkü konunun kendisi çılgın, yahu KaRa abi bu konuya nereden girdin şeklinde bir soru sorduğunuzu duyar gibiyim. Google arama motoruna “Sohbet” yazdım, sevgili google amcamız bu kelimeye alternatif olarak aşağıda bazı anahtar kelimeler sıralamış. Bunlardan birisi de “Çılgın Sohbet

çılgın Sohbet
çılgın Sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir