Azar Sohbet

Azar Sohbet

82 / 100 SEO Puanı

Azar Sohbet Uygulaması

Azar sohbet uygulaması mobil telefonlarda kullanılan kameralı bir chat uygulaması olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu uygulamayı ana sitemiz olan https://www.starsohbet.net üzerinde uygulamayı indir butonuna basmak suretiyle rahatlıkla indirebilirsiniz. Bu görüntülü sohbet uygulamasını ilk olarak Türkiye’ye star sohbet sitemiz için getirdik, bizden sonra epey popüler bir uygulama olarak diğer sohbet sitelerinin de dikkatini çekmiş olacak ki; azar azar bütün siteler bu uygulamayı kullanmaya başladı.

Bu uygulama tamamen ücretsizdir ve sitemiz bünyesinde çalışan yazılım mühendislerimiz tarafından geliştirilerek bu günkü halini almıştır. Sizler de bu uygulama ile bölgenizdeki insanlarla veya dünyanın diğer ucundaki insanlarla rahatlıkla irtibata geçebileceksiniz. Çünkü bu uygulama muhteşem bir uygulamadır ve konuştuğunuz her dili Türkçeye çevirme özelliğine sahiptir.

Azar Görüntülü Sohbet

Uygulamayı karıştırdıkça sizi şaşırtan özelliklerini görmeye devam edeceksiniz. Dünyanın herhangi bir yerindeki bölgeyi hedef olarak seçip buradaki insanlarla konuşabilirsiniz. Örneğin canınız Brezilyalı esmer hatunlarla konuşmak istedi, hemen rotanızı bu bölgeye çevirebiliyorsunuz. Ben genelde zencileri tercih ediyorum, çünkü son derece matrak ve neşeli insanlar. Uygulamamızın en önemli özelliklerinden birisi de konuşacağınız insanın cinsiyetini belirlemektir. Örneğin; kesinlikle homofobik kişilerle görüşmek istemiyorsunuz veya kendi hemcinslerinizle değil de karşı cinsle görüşmek istiyorsunuz, bir iki tuşa basmak suretiyle görüşmek istemediklerinizi engelleme şansına sahipsiniz.

Diğer önemli özelliğinden birisi de aynı cep telefonu gibi kendinize bir arkadaş listesi yapabiliyorsunuz. Bu sayede bir gün önce görüştüğünüz kişiyi kaybetmemiş ve listenize dahil etmiş oluyorsunuz. Hem görüntülü, hem de sesli görüşmenin yanı sıra mesaj gönderme imkanına da sahip oluyorsunuz. Diğer bir eğlenceli tarafı ise değişik efektlerle maskeler takıp karşı tarafı eğlendirip şebeklik yapabiliyorsunuz. Bu uygulama en çok indirilen uygulamalar arasında yer almaktadır, dolayısıyla dünyadan birileriyle görüşmeniz hiç de hayal değildir. Bu sayede yüzlerce insanla sohbet etme imkanına kavuşabileceksiniz.

Azar sohbet uygulamasını sizlere kendi dilimizce tarif etmeye çalıştık. Artık azar azar sizler de bu yolda ilerlemeye ve hayatınıza renk katmaya başlayın. Atalarımız ne demiş azdan az, çoktan çok gider.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir