Aşk Chat

Aşk Chat

81 / 100 SEO Puanı

Aşk Chat Sohbet Odaları

Aşk Chat Sohbet odalarına hoş geldiniz. Aşk Chat odaları sayesinde hayatınızın aşkını bulmanız, flört etmeniz, ciddi ilişkiler yaşamanız hatta evlenmeniz işten bile değildir. İstanbulburada.Net ekibi olarak ne kadar aşık varsa sohbet odalarımızda hepsine bir oda tahsis ettik. Bu sohbet odalarında ehil kişiler tarafından aşk ve şevk hakkında çeşitli bilgiler, derlemeler, şiirler, mersiyeler, naatlar paylaşılmaktadır. Aşk konusu gerçekten derin bir konudur. Tarih boyunca çeşitli şair ve edipler aşkı değişik renklerde bizlere sunmuşlardır. Bana göre aşk olayını en iyi anlatan rahmetli Cemal SAFİ ağabeyimizdir. “Tek Hece Aşk” şiirinde aşkı çarpıcı ve etkileyici bir şekilde tarif etmiştir. Bu vesileyle saygıdeğer ağabeyimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Eğer sizler de hayatınızın aşkını bulmak, aşk hakkında ne düşündüğünüzü paylaşmak isterseniz mutlaka sitemize bekleriz.

Aşk Chat Odalarında Aşkın Tanımı

Aşk kavramı kişiden kişiye göreceli olarak değişik anlamlar ihtiva etmektedir. Kimine göre aşk sevgiliye karşı duyulan tutkulu bir istek ve özlemdir. Kimine göre ise aşk; sevdiği uğruna kendinden geçip yok olmaktır. Kimine göre ise Mecnun gibi çöl, dağ demeden yollara kendini vurmaktır. Aşk kelimesini herkes kendine göre yontup servis etmektedir. Peki yazarınız olarak aşkı bir de benden dinlemek ister misiniz? Esasen kişiler arasında meydana geldiği söylenen şeylere bana göre AŞK denilemez. Çünkü kişinin kişiye karşı duyduğu hislere ve adını aşk koyduğu duyguların içinde heves, heva, tutku hatta cinsellik vardır.

Gerçek Aşk Nedir?

Halbuki aşk saf ve doğaldır, kirli gönüllerde barınmaz. İşte tam da bu yüzden aşk sadece sonsuz olana duyulur yani ALLAH C.C. hazretlerine. Gerçek aşk budur, muhabbet budur. Namaz kılarken, zikir çekerken, bir dini sohbet meclisinde yapılan sohbetleri dinlerken duyulan hazlara aşk denir. Yoksa Ahmet veya Mehmet’in Zeynep’e karşı beslediği duygulara aşk denilemez. Benim görüşlerime katılmıyor olabilirsiniz, sizin aşk konusunda değişik fikirleriniz varsa lütfen konu altından yorum olarak belirtmeyi unutmayın. İstanbulburada.Net sitesinde aşk konulu sohbet makalemizi de yayımlamış bulunmaktayız. Zaman zaman enteresan konu başlıkları ile yine sizlerin karşısına çıkacağım, sağlıcakla kalınız.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir